Plica Protect - nástroj na ošetření zarostlých nehtů

Pro mnoho specialistů z oboru péče o nohy je často velmi problematické ošetřování oblastí hluboko u nehtového lůžka, pokud je sousedící nehtový val vysoký. Kvůli nesnadnému odtáhnutí kůže je obtížné dostat se k postiženému místu a zhodnotit situaci. Zpravidla se terapeut pokusí (většinou palcem) odtlačit kůži z těsné blízkosti (bolavého) nehtu přímo nad bolestivé místo. Při ošetření zarostlých nehtů, mozolů, kuřích ok či odstranění přilepeného obvaziva, pak snadno dochází k poranění kůže rychle rotující frézou. Tomuto je třeba se vyhnout především při ošetření diabetiků, jejichž pokožka je velmi zranitelná a obvzlášť náchylná k infekcím.
PLICA Protect®  -  třetí ruka v profesionální péči o nohy, nezbytná při ošetřování zarostlých nehtů.

 

Nástroj PLICA Protect® je vyroben z měkkého, nedráždivého, pružného umělého materiálu a je vhodný pro jakoukoliv velikost palce.
Na bolestivé místo není vyvíjen nežádoucí tlak a terapeut na ošetřovanou oblast dobře vidí (za dobrého světla). PLICA Protect® sevřeme dvěma prsty. Nástroj tak nesjede a současně je možné nehtový val snadno odtlačit. Využití nástroje je skvělé při ošetřování hluboko v těsné blízkosti nehtového valu.

Tímto způsobem můžeme snadněji ošetřit i ty nejbolestivěji postižené prsty.

NOVINKA V NAŠEM STUDIU !

Kontakt

PEDIKÚRA STUDIO DANA Dana ŠVÁBOVÁ
Panská 55 ( budova Městské knihovny, vchod z boku )
Uničov
783 91

Provozní doba :
Pondělí - Pátek 8-12 13-17
(mimo provozní dobu podle objednávek klientů )IČ 01319957
zapsáno 4.3.2013 v Živnostenském rejstříku Magistrátu města Olomouce
734 859 535 pedikurastudiodana@gmail.com